پايگاه خبري اتقان -  قرآني، فرهنگي، اجتماعي
فارسي
العربي
English
»
دوشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٦ -
گروه هاي خبري
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سيستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


اتقان
محمدی عنوان کرد؛
طی جلسه «بررسی روند اتحادیه مدغم قرآنی در استان‌ها به ویژه استان تهران» درباره تهیه اساسنامه واحد برای اتحادیه‌های استانی به منظور ایجاد وحدت رویه، چرایی رفتار متفاوت نسبت به یک ماده قانونی(ماده ۲۸ اساسنامه) و همچنین تشکیل سریع اتحادیه کشوری نه به قیمت عدول از اصول و قوانین بحث و تبادل‌نظر شد.
(1396/12/02)
اتقان
مدیر روابط عمومی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور:
مدیر روابط عمومی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور گفت: طرح کشوری «کوثر رسول‌الله (ص)» موجب رشد و پویایی جامعه می‌شود.
(1396/12/02)
اتقان
در خبرنامه اتقان بخوانید؛
شماره پنجاه و نه خبرنامه اتقان، در ششمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور، بهمن ماه 96 منتشر شد.
(1396/12/02)
اتقان
تشریح دستاوردهای قرآنی جمهوری اسلامی توسط مدیرعامل اتحادیه؛
حسن محمدی مدیر عامل اتحادیه قرآن و عترت کشور گفت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرانی و موسسات است و به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر رسید.
(1396/11/21)
اتقان
مؤسسه فرهنگی ـ آموزشی قرآن و تجوید میقات‌القرآن تهران، از جمله مراکز معدودی است که فعالیتش را از سال ۱۳۴۵ با مدیریت مرحوم مخملباف برای ساکنان محله صابون‌پزخانه تهران آغاز کرده است.
(1396/12/02)
اتقان
حسینی؛
رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف گفت: در گذشته گاها دستگاه‌ها خودشان مسابقات را برپا می‌کردند اما امروز که ستاد عالی برپایی مسابقات قرآن محوریت خود را در نظارت بر برگزاری مسابقات قرار داده است روند بهتری را شاهد هستیم.
(1396/12/02)
اتقان
مرتضی نجفی قدسی مسئول دارالقرآن امام علی(ع) به بیان ویژگی های یازدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) پرداخت.
(1396/12/06)

اتقان
غلامرضا شاه میوه داور رشته قرائت تحقیق یاتزدهمین مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) و از داوران بین المللی قرائت قرآن، انگیزه دار شدن نوجوانان را، از ویژگی های خاص این مسابقات برشمرد.
(1396/12/06)

اتقان
به همت موسسه اسوه تهران؛
واحد خدمات و رفاه موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه تهران با مشارکت گروه مهندسین IT اسو، جهت ارائه خدمات ویژه به فعالان قرآنی سراسر کشور، اقدام به توزیع «اسوه کارت» نموده است.
(1396/12/06)

اتقان
در جلسه شورای توسعه مطرح شد؛
در جلسه اخیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی علاوه بر نهایی شدن تقویم جلسات شورا در سال آینده و بخشی از سند فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی، مقرر شد اعطای تسهیلات اداری و استخدامی به قاریان و مدرسان قرآن پیگیری شود.
(1396/12/06)

اتقان
در راستای ارتقاء تعامل و همکاری های فعال و مؤثرعلمی و به منظور استفاده بهینه از توانمندی ها، امکانات و ظرفیت های موجود، تفاهم نامه ای میان جامعةالمصطفی العالمیه مشهد و بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی منعقد و به امضای طرفین رسید.
(1396/12/06)

اتقان
مجمع القرآن فاطمیون شهرستان گراش برگزار می کند:
طرح قرآنی تسنیم از سوی مجمع القرآن گراش برگزار می شود.
(1396/12/06)

اتقان
سلسله درس های زهرا عاصمی مدیر مهد قرآن شهرستان کاشمر (خراسان رضوی) مشاور خانواده و روانشناس پیرامون مباحث تهدیدات خانواده ها از طریق سایت خبری مؤسسه کشوری مهد قرآن ارائه می شود.
(1396/12/06)

اتقان
حجت الاسلام برزگر خبرداد:
مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از شرکت بیش از دو هزارنفر ازحافظان این مؤسسه در آزمون حفظ و مفاهیم سازمان اوقاف و وزارت ارشاد در 10اسفندماه سال جاری خبرداد.
(1396/12/06)

اتقان
نقدی بر طرح ملی حفظ قرآن کریم؛
در مرداد سال 90 رهبر معظم انقلاب از ضرورت تربیت 10 میلیون حافظ قرآن سخن گفت و کلیات طرح ملی حفظ قرآن کریم با این هدف در اسفند سال 93 در شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور تصویب شد و تدوین برنامه اجرایی آن به کمیسیون توسعه آموزش عمومی و کمیسیون تبلیغ و ترویج دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی واگذار شد.
(1396/12/06)

اتقان
ثبت نام ترم جدید تجوید و احکام عملیه «ویژه بانوان» در مؤسسه میقات القرآن آغاز شد.
(1396/12/06)

اتقان
به منظور ارج نهادن به مقام والای انسیه الحوراء، امّ ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، دارالقرآن مسجد مقدس جمکران، مسابقه تفسیر سوره های انسان و کوثر را برگزار می نماید.
(1396/12/06)

اتقان
به همت موسسه خادم الرضا کوثر (ع) زابل؛
به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان» کارگاه های آموزشی «مهارت‌های زندگی» به همت موسسه فرهنگی قرآن و عترت خادم الرضا کوثر (ع) زابل و کمیته فرهنگی هیئت آل یاسین در استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌گردد.
(1396/12/06)

اتقان
ششمین و آخرین جلسه هیئت علمی مؤسسه کشوری مهد قرآن در سال 1396با حضور اعضاء و به ریاست استاد شهریار پرهیزکار تشکیل شد .
(1396/12/06)

اتقان
به همت موسسه تدبر در قرآن و سیره؛
کتاب "تدبر در قرآن (چیستی، چرایی و چگونگی تدبر در قرآن از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی)" چاپ و روانه بازار شد.
(1396/12/06)