پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > گزارش 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
فرشته صلاحی یکی از بانوانی که حافظ کل قرآن بوده و در شغل پرستاری نیز در بیمارستان شهدای تجریش فعالیت میکند، وی متولد 1350 در تهران است که در یک خانواده پرجمعیت و متوسط در طبقه اجتماعی دیده به جهان گشود.
(1397/01/14)

اتقان
معرفی موسسه نورالایمان،
زهرا پور کاوه از فعالان فرهنگی و قرآنی خوزستانی است که مسئولیت موسسه ای قرآنی در محله کوت عبدالله اهواز را برعهده دارد که از فعالیت های این موسسه می گوید.
(1397/01/14)

اتقان
سالی که گذشت اتفاقات خوب و بد متعددی در حوزه قرآن رخ داد، اتفاقاتی که تاثیرات مختلفی را بر این حوزه داشته و حتی در برخی موارد ضربه های متعددی را بر پیکره جامعه قرآنی وارد نموده است.
(1397/01/08)

اتقان
با توجه به توصیه رهبر معظم انقلاب در زمینه تربیت حافظان قرآن و با توجه به اینکه ستاد راهبری طرح ملی حفظ محور برنامه‌های سال آینده را حفظ جزء سی قرار داده است، ما هم در سال 97 با شعار حمایت از نهضت حفظ جزء سی فعالیت خواهیم کرد.
(1396/12/26)

اتقان
نشست بررسی چالش‌های اعتبارات قرآنی و نقش مجلس در حمایت از مؤسسات امروز 16 اسفند با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی و حسن محمدی مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
(1396/12/16)

اتقان
پژمانفر از عیدی به جامعه قرآنی خبر داد؛
رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با بیان اینکه امسال شاهد 50 درصدی بودجه قرآنی بودیم، خاطرنشان کرد: امسال بودجه قرآنی از 200 به 100 میلیارد تومان کاهش یافت که تاکنون ریالی از آن نیز تخصیص پیدا نکرده است، البته با مکاتباتی که داشتیم قرار است 20 اسفندماه 40 تا 50 میلیارد تومان از آن تحقق پیدا کند.
(1396/12/16)

اتقان
دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهید «محمد‌حسین حدادیان»؛
تنها ۲۲ سال داشت اما راهی که می‌رفت انتهایش شهادت بود، بادیدن جنایات آشوبگران خیابان پاسداران برای نجات مردم تن به آتش زد و به بی رحمانه‌ترین شکل ممکن به شهادت رسید.
(1396/12/12)

اتقان
در کارگاه تخصصی کسب و کار اسلامی مطرح شد؛
کارگاه تخصصی «مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار با تمرکز بر بازار جهان اسلام» پنج‌شنبه، ۱۰ اسفندماه به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در محل استودیو مبین برگزار شد و علاقه‌مندان به ایده‌پردازی و کارآفرینی قرآنی، بیش از پیش با مسیر تولید و برکت آشنا شدند.
(1396/12/12)

اتقان
نقدی بر طرح ملی حفظ قرآن کریم؛
در مرداد سال 90 رهبر معظم انقلاب از ضرورت تربیت 10 میلیون حافظ قرآن سخن گفت و کلیات طرح ملی حفظ قرآن کریم با این هدف در اسفند سال 93 در شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور تصویب شد و تدوین برنامه اجرایی آن به کمیسیون توسعه آموزش عمومی و کمیسیون تبلیغ و ترویج دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی واگذار شد.
(1396/12/06)

اتقان
مدیر مؤسسه علمداران نور البرز با اشاره به رویکرد اصلی و غایی این مؤسسه، به تشریح چهار اصل مهم در آموزش قرآن پرداخت.
(1396/12/06)

اتقان
حسینی؛
رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف گفت: در گذشته گاها دستگاه‌ها خودشان مسابقات را برپا می‌کردند اما امروز که ستاد عالی برپایی مسابقات قرآن محوریت خود را در نظارت بر برگزاری مسابقات قرار داده است روند بهتری را شاهد هستیم.
(1396/12/02)

اتقان
مؤسسه فرهنگی ـ آموزشی قرآن و تجوید میقات‌القرآن تهران، از جمله مراکز معدودی است که فعالیتش را از سال ۱۳۴۵ با مدیریت مرحوم مخملباف برای ساکنان محله صابون‌پزخانه تهران آغاز کرده است.
(1396/12/02)

اتقان
مدیر روابط عمومی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور:
مدیر روابط عمومی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور گفت: طرح کشوری «کوثر رسول‌الله (ص)» موجب رشد و پویایی جامعه می‌شود.
(1396/12/02)

اتقان
مسئول امور قرآن معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران از حضور ۱۳ متسابق استان تهران در مرحله کشوری مسابقات قرآن قوه قضائیه خبر داد.
(1396/11/30)

اتقان
معرفی موسسه؛
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف پانزدهم اسفند را آخرین مهلت جمع‌آوری اسناد هزینه‌ای مشمول طرح پرداخت کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن کریم، اعلام کرد.
(1396/11/30)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور