پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٦  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


صفحه اصلي > مصاحبه 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
شهریار پرهیزکار:
شهریار پرهیزکار معتقد است سیستمی که در کشور بر فعالیت‌های قرآنی حاکم است، قهرمانان قرآنی را ارج نمی‌نهد و جایی که اساتید قرآنی تکریم نشوند، حرکت به سمت قرآن صورت نمی‌گیرد.
(1396/12/02)

اتقان
دبیر ستاد طرح ملی «رحله»؛
دبیر ستاد طرح ملی «رحله» گفت: تاکنون بیش از ۴۰ متقاضی برای میزبانی طرح ملی «رحله» ثبت‌نام کرده‌اند، که از آن جمله می‌توان به استان‌های فارس، خوزستان، یزد، کرمان، همدان، قم، لرستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و کرمانشاه اشاره کرد.
(1396/11/25)

اتقان
حجت الاسلام میریان خبر داد؛
حجت‌الاسلام‌والمسلمین میریان، مدیر مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: هم‌زمان با شهادت حضرت زهرا (س) قرائت دسته‌جمعی سوره یاسین هم‌زمان با حرم مطهر رضوی در سراسر کشور انجام خواهد شد.
(1396/11/25)

اتقان
مصطفی آخوند زاده مسئول روابط عمومی مجمع قاریان کرمان خبرداد:
مصطفی آخوند زاده مسئول روابط عمومی مجمع قاریان و حافظان استان کرمان به تشریح فعالیت های این موسسه در استان کرمان پرداخت.
(1396/11/24)

اتقان
مدیر آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد با اشاره به اینکه کارت ورود به جلسه آزمون حفظ و مفاهیم قرآن از 25 بهمن‌ماه صادر و توزیع می‌شود، گفت: آزمون کتبی تمامی رشته‌ها 10 اسفندماه در دو نوبت برپا خواهد شد.
(1396/11/18)

اتقان
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاهسونی؛
در عین حال که به همه تصمیم و رأی مجمع عمومی احترام می‌گذاریم، اما انتظار داریم افردی که سال‌ها افق دید بلندتر و توان و تجربه بالایی در حوزه فعالیت‌های قرآنی دارند جهت حضور در هیئت مدیره اتحادیه کشوری انتخاب شوند، چراکه اگر اعضای منتخب، از چهره‌های شاخص کشور باشند، نظرات، تصمیمات و مصوباتشان برای مسئولین مقبول‌تر و مورد توجه است.
(1396/11/04)

اتقان
مؤمنی خبر داد؛
صمد مؤمنی، مدیر دفتر قرآن و عترت اداره ارشاد استان تهران از اختصاص 136 سهمیه ویژه ثبت نام بیمه فعالان قرآنی مؤسسات استان تهران خبر داد.
(1396/11/02)

اتقان
محمدی؛
رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با بیان اینکه پیشنهاد دولت برای بودجه قرآنی سال 97 ما را متعجب کرد، گفت: فعالان قرآنی در کاهش بودجه مقصرند، البته شاید شورای توسعه نیز در هماهنگی ظرفیت‌ها ضعیف عمل کرده است.
(1396/10/30)

اتقان
کریم نژاد عنوان کرد؛
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان مازندران گفت: برای ادغام اتحادیه‌های قرآنی کشوری نباید شتاب‌زده عمل کرد، باید سازوکار مناسبی اندیشیده شود، تا کسانی که به آن راه پیدا می‌کنند، در آینده با طرح‌ها و برنامه‌های کارشناسی شده، آثار مثبت و برنامه‌های کلان در فعالیت‌های قرآنی کشور ارائه کنند.
(1396/10/25)

اتقان
محمدی خبرداد؛
ختصاص بیش از نیمی از اعتبارات کمیسیون‌های سه گانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی به نهادها و مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت خبر داد
(1396/10/23)

اتقان
واکنش ها به ادعای تخصیص ناعادلانه اعتبارات اتحادیه ها ادامه دارد؛
ناگفته های مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور از اعتبارات تخصیص یافته به این نهاد
(1396/10/17)

اتقان
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی امیدیان؛
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی امیدیان در خصوص ادغام اتحادیه ها عنوان کرد: هرچقدر موضوع ادغام اتحادیه طولانی‌تر شود، موسسه مهجوری که در نقطه‌ای دورافتاده با زحمت فراوان مشغول فعالیت آموزشی است، بیشتر آسیب می‌بیند از دوگانگی‌ها و اختلاف‌نظر و سلیقه‌ها و کشمکش‌ها، چراکه سهم مؤسسات از ردیف بودجه کشور هرروز کم و کم‌تر می‌شود؛
(1396/10/13)

اتقان
حسن محمدی بیان کرد:
بخش مردمی از بودجه قرآنی و تفکیک آن از بخش دولتی در مورد سرنوشت بودجه سال ۹۶ نیز توضیحاتی ارائه داد.
(1396/10/12)

اتقان
با پیگیری نمایندگان مردمی شورای توسعه فرهنگ قرآنی مصوب شد؛
با پیگیری نمایندگان شورای توسعه فرهنگ قرآنی و با تصویب در مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی، سهم موسسات و نهادهای مردمی از اعتبارات کمیسیون های سه گانه شورای توسعه مشخص و معین شد.
(1396/09/29)

اتقان
پیام بحیرایی، مدیرعامل موسسه قرآنی جامعه القرآن واحد برادران نهاوند از فراهم شدن مقدمات 30 برنامه مختلف قرآنی در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.
(1396/09/26)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور