پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٥:١٦   1397/01/27 شماره خبر:  ١٩١٣٢
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
31 فروردین؛ مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران برگزار می‌شود
مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران، روز جمعه، 31 فروردین ماه، از ساعت 9 صبح در سالن همایش تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می‌گردد.

 

 

31 فروردین؛ مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران برگزار می‌شود

 

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان» مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران، روز جمعه، 31 فروردین ماه، از ساعت 9 صبح در سالن همایش تبلیغات اسلامی استان تهران واقع در خیابان بهارستان، روبروی بیمارستان طرفه برگزار می‌گردد.

این جلسه با حضور 500 موسسه قرآنی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی و نیز نمایندگانی از اداره کل ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی، اتحادیه تشکل‌های قرآنی و اتحادیه مؤسسات مردم نهاد قرآنی برگزار می‌شود.

در این جلسه، علاوه بررسی پیشنهادات و تصویب اساس نامه اتحادیه مدغم استان، رأی گیری در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره و هیئت بازرسین اتحادیه مدغم استان (که در مجمع قبل حد نصاب لازم از کل آراء اخذ شده را کسب نکردند) صورت می‌گیرد، بنابراین از مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت این استان جهت حضور در این همایش دعوت به عمل می‌آید.

گفتنی است، مؤسسات قرآنی جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تشکیل مجمع عمومی، می‌توانند به آدرس: www.qoodoos.ir و یا www.etghan.ir مراجعه و نسبت به ملاحظه ">شیوه نامه و "> اساس نامه تشکیل مجمع متشرک اتحادیه استان اقدام نمایند.

شایان ذکر است، مدیران محترم مؤسسات جهت حضور در مجمع عمومی اتحادیه استان تهران الزاماً مهر موسسه خود را همراه داشته باشند، همچنین در صورتی که مدیر موسسه امکان حضور در مجمع ندارد، حتماً یک نفر نماینده با معرفی نامه رسمی ممهور به مهر موسسه به همراه کارت شناسایی و مهر موسسه به مجمع اعزام نمایند.

 یادآور می‌شود، مجمع عمومی اتحادیه‌های مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان تهران از سوی دبیرخانه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی، در تاریخ جمعه ۲۸ مهرماه با حضور مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآنی ـ مردمی این استان در مجتمع آموزشی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی سابق) برگزار شد؛ اما باتوجه به بررسی شکایات و اعتراضات بخشی از مؤسسات نسبت به بروز برخی تخلفات در روند مجمع عمومی اتحادیه مدغم استان تهران از جمله موضوع وکالت مؤسسات حاضر در مجمع از سایر مؤسسات، به حد نصاب نرسیدن آراء برخی کاندیدای هیئت مدیره و بازرسی و ... در نهایت مقرر شد، نسبت به تکمیل انتخابات هیئت مدیره و انتخابات مجدد جهت انتخاب افرادی که آراء آن‌ها به حد نصاب نرسیده است، اقدام گردد.

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: