پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٠:٣٢   1397/10/19 شماره خبر:  ٢٠٩٢٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
همزمان با سراسر کشور؛
ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در موسسه امیرالمومنین (ع) کاشان ادامه دارد
ثبت نام هفدهمین دوره آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم قرآن وعترت که به طور سراسری در کشور با همکاری نهادهای قرآنی در اسفندماه 97 برگزار می گردد؛ از 10 دی ماه توسط موسسه امیرالمومنین)ع( کاشان آغاز شده و تا 5 بهمن ادامه دارد.

 

ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در موسسه امیرالمومنین (ع) کاشان ادامه دارد


به گزارش اتقان؛ ثبت
نام هفدهمین دوره آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم قرآن وعترت که به طور سراسری در کشور با همکاری نهادهای قرآنی در اسفندماه 97 برگزار می گردد؛ از 10 دی ماه توسط موسسه امیرالمومنین)ع( کاشان آغاز شده و تا 5 بهمن ادامه دارد.


حجت الاسلام حسن زاده در بیان هدف برگزاری این آزمون گفت: تقویت وحدت و انسجام برنامه ها و فعالیت های سازمان ها و نهاد های قرآنی، سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی کشور و شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان از جمله اهداف این آزمون به شمار می رود.


وی افزود: ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سال جاری توسط موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان درگروه های امتحانی حفظ قرآن و نیز مفاهیم و معارف اهل بیت علیه السلام انجام می شود.


مدیر عامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان ادامه داد: در رشته حفظ قرآن، حفظ جز 30 در سه سطح
سوره‌های ناس تا زلزال برای گروه سنی خردسالان قبل از مقطع ابتدائی به صورت شفاهی، سوره‌های ناس تا طارق ویژه گروه سنی دانش آموزان به صورت شفاهی و کل جز 30 ویژه گروه سنی بزرگسالان به صورت کتبی به عنوان بخش ویژه آزمون در نظر گرفته شده است.


وی عنوان کرد: رشته های این آزمون که نام نویسی آن توسط موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان انجام می شود شامل حفظ جز اول، سه جز اول، 5 جز اول، 10 جز اول، 15 جز اول، 20 جز اول و حفظ کل قرآن کریم و هم چنین رشته های ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، مفاهیم نهج البلاغه و مفاهیم صحیفه سجادیه می باشد.


حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به این که آزمون کتبی تمام رشته ها روز پنج شنبه
9 اسفند ماه و آزمون شفاهی روز یکشنبه 12 اسفند برگزار خواهد شد؛ تصریح کرد: شرکت در 4 رشته از این آزمون برای هر فرد و هم چنین تکرار آزمونی که سال های گذشته داوطلبان، نسبت به نام نویسی و شرکت در آن اقدام کرده بوده اند به صورت مجدد بلا مانع است.


وی گفت: خواهران می توانند با مراجعه به شعبه 1خواهران موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان واقع در خیابان اباذر، جنب ساختمان مرکزی شهرداری، کوی شهید قطان با شماره تلفن
۵۵۴۴۶۳۲۳ و یا با مراجعه به شعبه ۲ واقع در سه راه مدرس، ابتدای بلوار شهید مفتح، کوی شهید قسمت کننده، وحدت ۹ با شماره تلفن۵۵۵۴۲۱۰۶ و یا با مراجعه به شعبه ۳ واقع در خیابان ملاحبیب الله شریف، نبش چهار راه امام جواد(ع) با شماره تلفن ۵۵۲۲۵۸۹۱جهت ثبت نام اقدام نمایند.


وی افزود: برادران علاقه مند نیز می توانند بامراجعه به دفتر مرکزی این موسسه واقع در کاشان، میدان کمال الملک و یا تماس تلفنی به شماره
۵۵۴۷۲۸۰۱ ثبت نام نمایند.

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: