پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٥:٥٢   1398/10/23 شماره خبر:  ٢٣٢٤٢
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
برگزاری دوره آموزشی کارشناسان قرآنی وزارت ارشاد
دوره آموزشی کار با سامانه صدور مجوز مؤسسات فرهنگی ویژه کارشناسان قرآن و عترت سراسر کشور طی روزهای گذشته برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی کارشناسان قرآنی وزارت ارشاد

به گزارش اتقان؛ پایگاه www.maraakez.ir متعلق به دبیرخانه هیئت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ثبت نام از متقاضیان تأسیس موسسات فرهنگی قرآن و عترت، آماده شده است.

بر همین اساس از این پس متقاضیان تأسیس موسسه قرآنی می‌توانند به این سایت مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود و بارگذاری مدارک و مستندات مربوطه اقدام کنند. این سامانه قابل دسترسی برای عموم مردم و متقاضیان تأسیس موسسه است و متقاضیان با مراجعه به این سامانه و انتخاب بخش قرآنی آن، مراحل مختلف تأسیس موسسه را انجام می‌دهند.

حمیدرضا شیخ‌ویسی،‌ معاون امور موسسات فرهنگی قرآن وعترت معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: با توجه به اینکه این سامانه ذیل سامانه دبیرخانه هیئت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی است، لذا نیازمند برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارشناسان قرآن و عترت سراسر کشور بود. در همین راستا و طی سه مرحله کارشناسان قرآن و عترت سراسر کشور دعوت شدند تا آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

این آموزش‌ها در روزهای یکشنبه ۱۵، چهارشنبه ۱۸ و یکشنبه ۲۲ دی‌ماه در تهران برگزار شد تا کارشناسان از طریق این آموزش‌ها با مراحل کار با این سامانه آشنا شوند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: