پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو ١٢:٣٨   1397/07/14 شماره خبر:  ٢٠٣٦٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
حجت الاسلام حسن زاده خبر داد:
آغاز ترم پایانی دوره کشوری تربیت مربی نهج البلاغه باتدریس حجت الاسلام حمید محمدی
ترم پایانی دوره کشوری تربیت مربی نهج البلاغه از روز جمعه 13 مهر ماه 97 توسط موسسه امیرالمومنین ع کاشان در تالار فرهنگ این شهرستان باتدریس حجه الاسلام حمید محمدی آغاز شد.

 

 

آغاز ترم پایانی دوره کشوری تربیت مربی نهج البلاغه باتدریس حجت الاسلام حمید محمدی


به گزارش اتقان؛ ترم پایانی دوره کشوری تربیت مربی نهج البلاغه از روز جمعه 13 مهر ماه 97 توسط موسسه امیرالمومنین ع کاشان در تالار فرهنگ این شهرستان باتدریس حجه الاسلام حمید محمدی آغاز شد.


حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به حضور 60 فراگیر در این دوره گفت:
این دوره با هدف آشنایی با روش های کلاسداری و پژوهش در زمینه نهج البلاغه، ارائه روش های یکسان و منسجم در زمینه آموزش مضامین و مفاهیم این کتاب و شناسایی، جذب، پرورش و به کارگیری فعالان برگزار شده است.


وی ادامه داد: هفتمین جلسه این دوره با تدریس
دبیر شورای توسعه فرهنگی قرآن؛ استاد« حمید محمدی» و استاد « محمد مهدی علی قلی»  برگزار شد که روش تدریس کتاب درسنامه نهج البلاغه از مباحث آموزشی استاد محمدی به شمار می رفت.


مدیر عامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان افزود: روش تحقیق موضوعی نهج البلاغه و آشنایی با روش های طبقه بندی موضوعی نهج البلاغه، روش تحقیق موضوعی، تحقیق موضوعی عدالت، اخلاق پژوهش و کتاب شناسی موضوعی نهج البلاغه نیز از جمله موضوعات آموزشی بود که توسط استاد علی قلی تدریس شد.


حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اینکه این دوره کشوری در سه ترم و طی 9 جلسه برگزار می شود؛ گفت: جلسات اول تا ششم دوره کشوری تربیت مربی نهج البلاغه طی روزهای بیست و نهم تیر و پنجم، دوازدهم و بیست و ششم مرداد و هم چنین دوم و نهم شهریورماه با تدریس دکتر محمد مهدی علی قلی، مجید معارف، حسین استاد ولی، بخشعلی قنبری و محمد علی مجد فقیهی برگزار شد.


وی خاطر نشان کرد: به فراگیران این دوره، گواهی نامه پایان دوره معتبر از طرف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می گردد.

 

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: