پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز ١٠:٤٥   1397/05/16 شماره خبر:  ٢٠٠٠٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
مشارکت شهرداری تهران در تبلیغات و اطلاع رسانی 1452/ کمبود اعتبار مانعی برای مشارکت بیشتر
فرهنگسرای قرآن شهرداری تهران با توجه به ماموریت ذاتی خود در کاربردی کردن قرآن کریم و تلاش در جهت جاری ساختن قرآن در سطوح مختلف جامعه ، با طرح قرآنی بشارت 1452 همراه شده است.

 

مشارکت شهرداری تهران در تبلیغات و اطلاع رسانی 1452/ کمبود اعتبار مانعی برای مشارکت بیشتر


به گزارش روابط عمومی طرح ملی حفظ قرآن کریم «بشارت 1452» علی اکبر توپچی، رئیس فرهنگ سرای قرآن شهرداری تهران، با اشاره به ظرفیت های فرهنگ سرای قرآن در اجرای طرح بشارت، عنوان کرد: این فرهنگسرا که در سال ۱۳۷۹ با هدف برپائی فعالیت‌های تخصصی قرآنی، ادبی و هنری و حمایت از هنرمندان در جهت خلق آثار هنری قرآنی و نیز آشنائی گروه‌های مختلف جامعه با فرهنگ قرآنی ایجاد شده‌، با توجه به ماموریت ذاتی خود در کاربردی کردن قرآن کریم و تلاش در جهت جاری ساختن قرآن در سطوح مختلف جامعه ، با طرح قرآنی بشارت 1452 همراه شده است.


وی طرح ملی بشارت 1452 را در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن، ارزشمند خواند و گفت: فرهنگ سرای قرآن با توجه به کمبود اعتبار شدید در شهرداری تهران در اجرای بخش اعظمی از فعالیت های خود دچار محدودیت شده، اما در جهت همکاری با طرح ملی حفظ قرآن کریم آمادگی دارد تا با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در اختیار دارد، در اطلاع رسانی و تبلیغ این مهم همکاری نماید.


توپچی افزود: اگر شهرداری تهران با مشکل بودجه ای مواجه نبود، قطعا در اجرای تمام مراحل این طرح با ستاد طرح ملی حفظ مشارکت می کرد. 


رئیس فرهنگ سرای قرآن شهرداری تهران، در پایان گفت: فرهنگسرای قرآن شهرداری تهران، در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی طرح ملی قرآنی بشارت 1452 به حفاظ، قراء، فعالان و گروه‌های تواشیح و شهروندان تهرانی با شبکه قرآن و معارف سیما و نیز ستاد طرح ملی حفظ قرآن، اعلام آمادگی کرد.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: