پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٢٣:٥٧   1398/01/22 شماره خبر:  ٢٢٣٩٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
نماینده سوریه در مسابقات بین المللی قرآن:
جمهوری اسلامی ایران مسلمانان را بر محور قرآن جمع کرده است
نورالهدی صباح عتمه بانوی اعزامی از سوریه به مسابقات بین المللی قران گفت: آرزو می کنم زنان جهان اسلام علاوه بر حفظ قرآن ونسبت به عمل به آن نیز اهتمام جدی داشته باشند و شعائر دینی را گسترش دهند.

جمهوری اسلامی ایران  مسلمانان را بر محور قرآن جمع کرده است

به گزارش اتقان؛ ‌ «نورالهدی صباح عتمه» با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری مسابقات بین المللی قرآن بانوان گفت: پیش از سفر به ایران نمی دانستم بانوان ایرانی در این سطح از فعالیت های قرآنی هستند اما در این رقابت ها از کیفیت معلومات قرآنی آنان شگفت زده شدم.

نماینده سوریه در سومین دوره مسابقات بین المللی بانوان اضافه کرد: با توجه به وجود قبله و کتاب مشترک، برخی تفاوت های  مذهبی نمی تواند به وحدت ما لطمه بزند و اقداماتی همچون این مسابقات بین المللی قرآن ایران فرصت وحدت را فراهم تر می کند.

عتمه درباره تاثیر فعالیت های قرآنی بر مبارزه با تفکر تکفیر و کمک به بازگشت آرامش به جهان اسلام به ویژه سوریه گفت: شعار یک کتاب یک امت در مسابقات بین المللی قرآن ایران که شعاری نبوی(ص) است نشان می دهد که با تمسک به قرآن می توان تروریسم و تکفیر را از بین برد.

وی با بیان اینکه در سوریه فعالیت های قرآنی از نظر کمی و کیفی مطلوب است، ابراز کرد: آرزو می کنم زنان جهان اسلام علاوه بر حفظ قرآن به عمل به آن نیز اهتمام جدی داشته باشند و شعائر دینی را گسترش دهند.

وی درباره احساس اش نسبت به ایران اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همان کشوری است که مسلمانان را بر محور قرآن جمع کرده، شما دوستان و انصار ما هستید و با کمک شما ما بر تکفیر پیروز می شویم.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: