پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٠٩:١٧   1398/01/23 شماره خبر:  ٢٢٤٠٠
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
محمدرضا سلمان/ نماینده کشور عراق؛
ایران از تجربه خوبی در زمینه برگزاری مسابقات بین المللی قرآن برخوردار است
نماینده کشور عراق در سی و ششمین دوره مسابقات بین االمللی قرآن با بیان اینکه نه تنها دراین دوره، بلکه سی و پنج دوره گذشته سطح مسابقات خیلی بالا بوده است، گفت: ایران از تجربه خوبی در زمینه برگزاری مسابقات برخوردار است و سطح مسابقات از نظر پشتیبانی، علمی و فنی بسیار بالاست.

ایران از تجربه خوبی در زمینه برگزارری مسابقات بین المللی قرآن برخوردار است

به گزارش اتقان؛ «محمدرضا سلمان»، نماینده کشور عراق در سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن با بیان اینکه نه تنها دراین دوره، بلکه سی و پنج دوره گذشته سطح مسابقات خیلی بالا بوده است، گفت: ایران از تجربه خوبی در زمینه برگزاری مسابقات برخوردار است و سطح مسابقات از نظر پشتیبانی، علمی و فنی بسیار بالاست.

«محمدرضا سلمان» از کشور عراق که در رشته قرائت قرآن شرکت کرده است با بیان اینکه از آمادگی خوبی برای شرکت در مسابقات برخوردار هستم، گفت: با تلاشی که در زمینه مسابقات داشته ام، امیدوارم موفق به کسب رتبه اول یا دوم مسابقات شوم، البته سطح قاریان ایرانی خیلی بالاست و همه تمرکزم به قاری ایرانی است.

وی اظهار کرد: نه فقط این دوره، بلکه سی و پنج دوره گذشته سطح مسابقات خیلی بالا بوده و ایران تجربه خوبی در این زمینه دارد و سطح مسابقات از نظر پشتیبانی، علمی و فنی بسیار بالاست.

نماینده کشور عراق در این دوره از مسابقات با ابراز رضایت از داوری مسابقه گفت: از ویژگی های این مسابقات حضور داوران خبره بین المللی از ایران و سایر کشورها است و در این مدت توانستم از نزدیک با این اساتید صحبت کنم و از دانش و تجربه آنها بهره مند شوم.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: