پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  گزارش, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ٢١:٠٢   1397/02/23 شماره خبر:  ١٩٣٧١
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
در خبرنامه اتقان بخوانید؛
نقد یک خلاء بزرگ در مسابقات بین المللی قرآن/ آشنایی با موسسه کوثر لردگان/ دغدغه های قرآنی رهبر معظم انقلاب و....
شماره شصت و یکم از خبرنامه اتقان، در هفتمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور، اردیبهشت ماه 97 و همزمان با شعبان المعظم ۱۴۳9 هجری قمری منتشر شد.

نقد یک خلاء بزرگ در مسابقات بین المللی قرآن/ آشنایی با موسسه کوثر لردگان/ دغدغه های قرآنی رهبر معظم انقلاب و....

به گزارش خبرگزاری مهر، شماره شصت و یکم از خبرنامه اتقان، در هفتمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور،  اردیبهشت ماه 97 و همزمان با شعبان المعظم ۱۴۳9 هجری قمری منتشر شد.

این شماره از نشریه اتقان، در پرونده‌ای ویژه به تحلیل مسابقات قرآن و نقد دلایل حضور کمرنگ اقشار مردم در استقبال از مسابقات قرآن پرداخته است.

در بخش دیگری از این نشریه گزارشی از دیدار جامعه قرآنی و شرکت کنندگلن در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی با رهبر معظم انقلاب و دغدغه های قرآنی ایشان پرداخته است.

آشنایی با فعالیت های موسسه کوثر لردگان و گفت وگو با سید مصطفی حسینی، نماینده کشورمان و رتبه دوم مسابقات بین المللی قرآن را خواهید خواند.

علاقه‌مندان می‌توانند فایل pdf این نشریه را از اینجا دریافت کنند.

در پایان از کارشناسان و مدیران مؤسسات فرهنگی سراسر کشور دعوت می‌شود، جهت انتشار هرچه بهتر این خبرنامه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیک اتحادیه به نشانی: info@etghan.ir با ما در میان بگذارند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: